Tere Sõber!


Kui vajad kvaliteetset raamatupidamisteenust, siis loe palun edasi ...

Tutvustan Sulle ettevõtet Online Raamatupidamine, kellega olen ise juba aastaid head koostööd teinud. Töötasin kunagi tegevjuhina ühes firmas, kes nende teenust kasutas. Pakutav oli igas mõttes esmaklassiline ning hiljem olen kõigi endaga tihedamalt seotud ettevõttete, kes pole omaenda raamatupidaja palkamist otstarbekaks pidanud, arvepidamise just Online Raamatupidamise korraldada usaldanud. Tänaseks olen ettevõttes partneriks, kes hoolitseb müügi ja arenduse eest. Oleme oma tegevust laiendamas ja suudame teenindada rohkem kliente.

Olles ise ka mitme ettevõttega Online Raamatupidamise kliendi rollis, võin kinnitada, et siin on ametis väga professionaalsed raamatupidajad. Töö on ladusalt korraldatud ja aruannete koostamine käib nagu kellavärk. Ettevõtte juhina pean oluliseks, et arvepidamine on alati jooksvalt korras ning mul on ka endal vahetu juurdepääs kõigile finantsandmetele – online-teenust kasutades on ettevõtte võtmeisikutel võimalik igal ajal raamatupidamisprogrammi kaudu ettevõtte andmetele juurde pääseda ning vajadusel ka ise mitmesuguseid tegevusi teha (näiteks arveid esitada vms). Kasutada saab mitmeid mugavusteenuseid (maksekorralduste ettevalmistamine, laekumiste jälgimine jms) ning raamatupidaja on alati käeulatuses – ongi niisugune tunne, nagu sul oleks firmas „oma“ raamatupidaja, mitte ei kasutaks sa kellegi teenust. Hinnatase on täiesti mõistlik.

Kui Sind ei rahulda Sinu ettevõtte raamatupidamise praegune seis, siis võta palun minuga otse ühendust – saame vajadusel kokku ja mõtleme, kuidas leida Sinu vajadustele sobiv lahendus. Kui oled parajasti asutamas/registreerimas uut ettevõtet, korraldame kõik registritoimingud Sinu jaoks tasuta – Sinu kuluks jäävad vaid riigilõivud. Juba toimivatele ettevõtetele pakume boonusena selle aasta jooksul raamatupidamisteenusega liitumisel 3 tundi tasuta õigusabi, mida võid kasutada mistahes ajal kuni järgmise aasta lõpuni. Online Raamatupidamisel on partnerid Soomes, Rootsis ja Norras, kus võime samuti pakkuda äriühingu asutamise teenust koos igapäevase raamatupidamise ja aruandluse korraldamisega. Näiteks ma ise kasutangi hetkel niisugust kompleksteenust, kus meie põhjamaades asuvate tütarettevõtete raamatupidamine tehakse ära Eesti kaudu.

Kui eeltoodu tekitas Sinus mingisugust huvi pakutavate teenuste vastu, võta palun minuga ühendust.
 
 
Tervitustega,
Arno
 
P.S. Võid mulle kirjutada, kas täites allpoololevad lahtrid või saates otse emaili, võid ka helistada 5018669.